współpraca

Cały czas szukamy osób do współpracy. Ludzi, którzy chcieliby być częścią naszej Interaktywnej Kolejki Mailowej i pokazać u nas swoją ofertę.

Szukamy osób, które mają swoje produkty i/lub usługi, wspierające biznesy online. Sprawdź obszary, w których wciąż brakuje nam ludzi, a następnie napisz do nas!

About Anthony

Business CoacH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet, cons

About Anthony

Business CoacH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet, cons

About Anthony

Business CoacH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet, cons

na czym polega współpraca?

Wiemy, że wiele osób, które chcą wziąć udział w projekcie, zastanawia się, jakie są konkretnie zasady. Doskonale to rozumiemy 🙂 A ponieważ jedną z naszych zasad jest „jasność, przejrzystość i maksymalne uproszczenie” – przedstawiamy ogólne warunki współpracy z nami.

Masz kurs online, ebooka lub jakikolwiek inny produkt, który może wesprzeć przedsiębiorców w budowaniu ich biznesów? Chętnie umieścimy go na naszej stronie i w Interaktywnej Kolejce Mailowej.

Zrobimy to za procent – większość naszych ekspertów daje nam 5 – 10% od sprzedaży.

Masz swój sklep internetowy? Stworzymy razem afiliację, dla przejrzystości rozliczeń.

Nie masz swojego sklepu internetowego? Nie szkodzi! Możesz umieścić swoje produkty na naszej platformie. Podział zysków nastąpi automatycznie, a Ty w każdej chwili będziesz mógł je wypłacić.

Jesteś freelancerem i dostarczasz usługi dla biznesów online? Chętnie umieścimy Twoją ofertę na naszej stronie i w Interaktywnej Kolejce Mailowej.

Jeśli rozliczasz się projektowo – możesz utworzyć dla nas specjalny kod rabatowy, dzięki któremu dowiesz się, że klient przyszedł właśnie od nas 😉 Wspólnie możemy się umówić na jakiś procent od każdego klienta, który zdecydował się na Twoją ofertę dzięki nam.

Rozliczasz się godzinowo/jesteś WA i podejmujesz stałe współprace? Nie chcemy od Ciebie żadnej opłaty! Wiemy, jak kształtują się stawki w takiej branży i jak trudno podzielić się zyskiem od pracy za godzinę. Chętnie umieścimy Twoją ofertę u nas za darmo 🙂

Nie masz jeszcze swojego produktu online albo usług, ale chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z naszą społecznością?

Chętnie opublikujemy Twoje eksperckie artykuły na naszym blogu! A gdy wypuścisz już swój produkt – pomożemy Ci go wypromować. Bez żadnych opłat!

w jakim zakresie tematycznym poszukujemy ekspertów?

Poszukujemy ekspertów z wielu dziedzin dotyczących wspierania biznesów online. Sprawdź, czy Twoja tematyka jest na liście 😉

Tu znajdzie się miejsce dla wszystkich osób, które pomagają znaleźć pomysł na biznes i dostosować go do przedsiębiorcy. Uczysz jak wykorzystać talenty w życiu i biznesie? A może pomagasz ludziom odkryć, co chcą robić w życiu? Napisz do nas!

Szukamy osób, które pomagają stworzyć strategię marketingową i/lub ułożyć politykę cenową. Jeśli jesteś specjalistą w tej dziedzinie – skontaktuj się z nami!

Pomagasz przedsiębiorcom budować markę? Chętnie przyjmiemy Cię na swój pokład! Wiemy, że „budowanie marki” to szerokie zagadnienie, dlatego podzieliliśmy go na mniejsze tematy:

→ media społecznościowe,

→ promowanie usług,

→ projektowanie treści,

→ tworzenie tekstów

→ tworzenie grafik.

Szukamy osób, które pomagają stworzyć i wypuścić pierwszy produkt. Potrzebne nam osoby, które specjalizują się w:

→ kampaniach sprzedażowych,

→ researchu zapotrzebowania na produkt,

→ tworzeniu ebooków.

Znasz się na automatyzacji biznesów online? Napisz do nas! Szczególnie nam zależy na osobach, które mają wiedzę ekspercką z:

→ dosprzedawania,

→ zbierania opinii.

Jeśli znasz się na tworzeniu procesów w biznesie i wiesz, jak możesz pomóc w tym zakresie innym przedsiębiorcom, gorąco zachęcamy Cię do kontaktu! W szczególności zależy nam na osobach, które chcą się podzielić swoim doświadczeniem odnośnie:

→ tworzenie powtarzalnych procesów (dla siebie),

→ tworzenia procesów dla podwykonawców,

→ planowania zadań w firmie.

Jesteś specjalistą od zarządzania sobą w czasie (dla przedsiębiorców)? Wypełnij formularz kontaktowy, czekamy na Ciebie!

Szczególnie zależy nam na takich tematach:

→ jak zacząć z małym nakładem czasu,

→ jak łączyć biznes z pracą na etacie/freelancingiem,

→ planowanie i osiąganie celów.

Takie tematy jak dbanie o przestrzeń w głowie, slowlife, mindfullness, asertywność czy work-life balance to Twój konik? Koniecznie do nas napisz!

Wiemy, że łączenie własnego biznesu z obowiązkami rodzinnymi bywa trudne. Dlatego – jeśli jesteś ekspertem w tej dziedzinie – daj nam znać.

Szukamy osób, które wiedzą:

→ jak wytłumaczyć rodzinie, że pracuję, choć nie mam dochodu,

→ jak zadbać o czas na pracę, gdy rodzina „nie pozwala”

→ jak łączyć udane życie rodzinne z biznesem online

→ jak oddzielić życie prywatne od zawodowego.

napisz do nas!

Wszystkie maile odnośnie współpracy możesz wysyłać na wspolpraca@klikniete.pl

Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego.