fbpx

współpraca

Cały czas szukamy osób do współpracy. Ludzi, którzy chcieliby być częścią naszej Interaktywnej Kolejki Mailowej i pokazać u nas swoją ofertę.

Szukamy osób, które mają swoje produkty i/lub usługi, wspierające biznesy online. Sprawdź obszary, w których wciąż brakuje nam ludzi, a następnie napisz do nas!

na czym polega współpraca?

Wiemy, że wiele osób, które chcą wziąć udział w projekcie, zastanawia się, jakie są konkretnie zasady. Doskonale to rozumiemy 🙂 A ponieważ jedną z naszych zasad jest „jasność, przejrzystość i maksymalne uproszczenie” – przedstawiamy ogólne warunki współpracy z nami.

Produkty

Masz kurs online, ebooka lub jakikolwiek inny produkt, który może wesprzeć przedsiębiorców w budowaniu ich biznesów? Chętnie umieścimy go na naszej stronie i w Interaktywnej Kolejce Mailowej.

Zrobimy to za procent – większość naszych ekspertów daje nam 5 – 10% od sprzedaży.

Masz swój sklep internetowy? Stworzymy razem afiliację, dla przejrzystości rozliczeń.

Nie masz swojego sklepu internetowego? Nie szkodzi! Możesz umieścić swoje produkty na naszej platformie. Podział zysków nastąpi automatycznie, a Ty w każdej chwili będziesz mógł je wypłacić.

Usługi

Jesteś freelancerem i dostarczasz usługi dla biznesów online? Chętnie umieścimy Twoją ofertę na naszej stronie i w Interaktywnej Kolejce Mailowej.

Jeśli rozliczasz się projektowo – możesz utworzyć dla nas specjalny kod rabatowy, dzięki któremu dowiesz się, że klient przyszedł właśnie od nas 😉 Wspólnie możemy się umówić na jakiś procent od każdego klienta, który zdecydował się na Twoją ofertę dzięki nam.

Rozliczasz się godzinowo/jesteś WA i podejmujesz stałe współprace? Nie chcemy od Ciebie żadnej opłaty! Wiemy, jak kształtują się stawki w takiej branży i jak trudno podzielić się zyskiem od pracy za godzinę. Chętnie umieścimy Twoją ofertę u nas za darmo 🙂

u

Wiedza ekspercka

Nie masz jeszcze swojego produktu online albo usług, ale chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z naszą społecznością?

Chętnie opublikujemy Twoje eksperckie artykuły na naszym blogu! A gdy wypuścisz już swój produkt – pomożemy Ci go wypromować. Bez żadnych opłat!

w jakim zakresie tematycznym poszukujemy ekspertów?

Poszukujemy ekspertów z wielu dziedzin dotyczących wspierania biznesów online. Sprawdź, czy Twoja tematyka jest na liście 😉

Pomysł i wizja

Tu znajdzie się miejsce dla wszystkich osób, które pomagają znaleźć pomysł na biznes i dostosować go do przedsiębiorcy. Uczysz jak wykorzystać talenty w życiu i biznesie? A może pomagasz ludziom odkryć, co chcą robić w życiu? Napisz do nas!

Strategia marketingowa i polityka cenowa

Szukamy osób, które pomagają stworzyć strategię marketingową i/lub ułożyć politykę cenową. Jeśli jesteś specjalistą w tej dziedzinie – skontaktuj się z nami!

Budowanie marki

Pomagasz przedsiębiorcom budować markę? Chętnie przyjmiemy Cię na swój pokład! Wiemy, że „budowanie marki” to szerokie zagadnienie, dlatego podzieliliśmy go na mniejsze tematy:

→ media społecznościowe,

→ promowanie usług,

→ projektowanie treści,

→ tworzenie tekstów

→ tworzenie grafik.

Pierwszy produkt

Szukamy osób, które pomagają stworzyć i wypuścić pierwszy produkt. Potrzebne nam osoby, które specjalizują się w:

→ kampaniach sprzedażowych,

→ researchu zapotrzebowania na produkt,

→ tworzeniu ebooków.

Automatyzacja (sprzedaży i biznesu)

Znasz się na automatyzacji biznesów online? Napisz do nas! Szczególnie nam zależy na osobach, które mają wiedzę ekspercką z:

→ dosprzedawania,

→ zbierania opinii.

Tworzenie procesów

Jeśli znasz się na tworzeniu procesów w biznesie i wiesz, jak możesz pomóc w tym zakresie innym przedsiębiorcom, gorąco zachęcamy Cię do kontaktu! W szczególności zależy nam na osobach, które chcą się podzielić swoim doświadczeniem odnośnie:

→ tworzenie powtarzalnych procesów (dla siebie),

→ tworzenia procesów dla podwykonawców,

→ planowania zadań w firmie.

Zarządzanie sobą w czasie

Jesteś specjalistą od zarządzania sobą w czasie (dla przedsiębiorców)? Wypełnij formularz kontaktowy, czekamy na Ciebie!

Szczególnie zależy nam na takich tematach:

→ jak zacząć z małym nakładem czasu,

→ jak łączyć biznes z pracą na etacie/freelancingiem,

→ planowanie i osiąganie celów.

Rozwój osobisty dla biznesu

Takie tematy jak dbanie o przestrzeń w głowie, slowlife, mindfullness, asertywność czy work-life balance to Twój konik? Koniecznie do nas napisz!

Łączenie pracy z rodziną

Wiemy, że łączenie własnego biznesu z obowiązkami rodzinnymi bywa trudne. Dlatego – jeśli jesteś ekspertem w tej dziedzinie – daj nam znać.

Szukamy osób, które wiedzą:

→ jak wytłumaczyć rodzinie, że pracuję, choć nie mam dochodu,

→ jak zadbać o czas na pracę, gdy rodzina „nie pozwala”

→ jak łączyć udane życie rodzinne z biznesem online

→ jak oddzielić życie prywatne od zawodowego.

napisz do nas!

Wszystkie maile odnośnie współpracy możesz wysyłać na wspolpraca@klikniete.pl

Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego.