twórz piękne strony

w Elementorze

Marzysz o pięknej stronie, ale nie stać Cię na profesjonalistę? Chcesz zbudować swoją stronę samodzielnie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Zaczęłaś już tworzyć swoją stronę, ale utknęłaś przez problemy techniczne?

dla kogo jest ten kurs?

Elementor to darmowa wtyczka do WordPressa, dzięki której w mgnieniu oka możesz zacząć tworzyć piękne strony internetowe bez kodowania. Po prostu – przeciągasz i upuszczasz elementy w odpowiednich miejscach na swojej stronie. Sposób działania przypomina trochę budowanie wieży z klocków.

Za prostą stronę – wizytówkę profesjonalista bierze około 800 – 1200 zł. To nie jest cały koszt strony, do którego często dochodzi jej bieżące utrzymanie czy wprowadzanie drobnych, dodatkowych poprawek.

W dzisiejszych czasach – jeśli dopiero startujesz w biznesie on-line lub nie masz satysfakcjonujących dochodów – o wiele lepiej jest nauczyć się tworzyć strony samodzielnie.

co wchodzi w skład kursu?

Dostęp do kursu „Twórz piękne strony w Elementorze” i grupy na Facebooku

W skład kursu wchodzi 11 filmów instruktażowych, na których krok po kroku pokażę Ci jak zacząć swoją przygodę z Elementorem, tworzyć w nim piękne strony, a także zdradzę kilka technicznych sztuczek, które ułatwią Ci pracę z tym narzędziem. W pakiet kursowy wchodzi również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na której będę pomagać naprawiać wszystkie problemy techniczne.

Dwa szablony stron lądowania – minimalistycznej i eleganckiej

Specjalnie dla uczestniczek tego kursu stworzyłam dwa szablony stron lądowania w Elementorze. Są skonstruowane tak, by prace nad ich przeróbkami zajęły Ci jak najmniej czasu.

Obie strony są dostosowane pod wyświetlanie na komórki, zawierają również opisy, dzięki którym stworzysz dobrze konwertującą stronę lądowania.

Dwie dodatkowe instrukcje wideo

W pakiet kursu wchodzą również dwie dodatkowe instrukcje wideo, dzięki którym będziesz mogła lepiej dostosować stronę internetową do swoich wymagań:

  • CSS dla początkujących – film, dzięki któremu dowiesz się jak możesz wprowadzić zmiany na swojej stronie, których Twój motyw nie udostępnia,
  • jak dodać własne fonty do motywu? – film dla osób, których motywy nie pozwalają na edycję typografii lub fonty ich marki nie są dostępne w ich motywie.

co znajdziesz w środku?

W tym module dowiesz się jak zainstalować i skonfigurować wtyczkę Elementor, jak ustawić tło dla pojedynczej strony, usunąć menu i stopkę, a także jak poruszać się po Elementorze.

Dzięki temu modułowi opanujesz całkowite podstawy tej darmowej wtyczki i przyspieszysz swoją pracę nad stroną.

W tym module pokażę Ci jak tworzyć piękne strony w Elementorze – jak dodawać treści i multimedia i jak korzystać z ustawień stylu. Dowiesz się też jak dodać elementy, które przydają się na stronach lądowania i w ofertach, a na koniec pokażę Ci jak możesz dodać swoim stronom efekt WOW!

W tym module dowiesz się jak możesz stworzyć własny szablon, a także jak korzystać z biblioteki szablonów Elementora. 

W tym module pokażę Ci jak możesz dostosować swoją stronę pod mobile – dzięki temu Twoja strona będzie piękna nie tylko na komputerze, ale również na telefonie i tablecie.

co o kursie mówią inni?

Paulina świetnie tłumaczy i pokazuje w swoim kursie wiele przykładów jak korzystać z Elementora w sposób prosty i szybki. Wcześniej korzystałam z Elementora z konieczności i bez przyjemności, oraz traciłam na to zdecydowanie więcej czasu niż chciałam. Nie znałam wielu istotnych funkcji, o których wspomina Paulina. Dzięki jej wyjaśnieniom mogę teraz korzystać z Elementora w sposób bardziej elastyczny i bardziej estetyczny, co pozwala mi ulepszyć dotychczas stworzone strony a kolejne tworzyć sprawniej. Bardzo polecam kurs Pauliny. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ten kurs to strzał w 10-tkę

 

ile to kosztuje?

127 zł

Cześć, jestem Paulina Maj

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom ogarniać ich biznesy on-line od strony technicznej. Układam newslettery, obsługuję strony internetowe, tworzę strony lądowania i robię wszystko to, na co kreatywne dusze nie mają czasu ani ochoty 🙂

Szkolę też ludzi z obsługi narzędzi, z których korzystają na co dzień, ale nie potrafią w pełni wykorzystać ich potencjału. Wszystko prostym językiem i w miłej atmosferze.

Chcę pomagać ludziom, którzy stoją w miejscu, bo zagadnienia techniczne rodzą u nich frustrację. Mogę pomóc również Tobie. Chcesz?