Jak stworzyć newsletter

i zacząć na nim zarabiać?

Chcesz mieć własny newsletter, ale kompletnie nie wiesz, jak go stworzyć? A może masz już swój newsletter i  nie wiesz jak go prowadzić? Jeśli zewsząd słyszysz, że newsletter mieć trzeba ale umyka Ci informacja dlaczego – koniecznie czytaj dalej.

Możesz też od razu zapisać się na serię dwóch webinarów, dzięki którym dowiesz się jak stworzyć newsletter i zacząć na nim zarabiać, nawet jak nie masz społeczności. Pokażę Ci też jak zautomatyzować swój newsletter.

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”5627560:d1q9o1″>

Każda osoba, która zaczyna przygodę z własnym biznesem online, prędzej czy później natknie się na informację, że newsletter to konieczność. I tak właśnie jest – to kanał dostępu do Twojej społeczności, który nie jest zależny od innych. Baza mailingowa jest Twoja. Nikt Cię od niej nie odetnie. W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, które raz działają, raz nie; obcinają zasięgi; w każdej chwili możesz skończyć z zablokowanym lub usuniętym kontem – przez co od razu tracisz kontakt ze swoją społecznością.

Inaczej jest z systemami newsletterowymi – nawet jeśli Twoje konto zostanie zablokowane, nikt nie może Cię odciąć od Twojej bazy mailingowej. Twoje kontakty zostają. Zawsze będziesz mógł_ogła do swoich odbiorców_czyń napisać.

Niestety – często jest tak, że nasza wiedza o tym, że newsletter trzeba mieć, kończy się właśnie na tej informacji. Tworzymy konta w systemie mailingowym. Prezenty za zapis. Formularze zapisu. Proste automatyzacje.

Na tym wiedza często się kończy.

Jesteśmy tu, by pomóc Ci przejść przez całą ścieżkę – od wpisania swojego newslettera w strategię biznesową, przez stworzenie zapisów na swój newsletter i prowadzenie go, aż po zarobienie na nim swoich pierwszych pieniędzy.

Możesz już teraz zapisać się na serię dwóch webinarów, na których dowiesz się:

> jak stworzyć newsletter i zacząć na nim zarabiać,

> jak automatyzować newsletter w MailerLite.

Zobacz poniżej agendę spotkań:

Kalendarz spotkań:

Na tym darmowym szkoleniu poznasz proces tworzenia newslettera, który zarabia dla Ciebie od pierwszych zapisów. Powiem Ci:

  • od czego zacząć tworzenie newslettera,
  • jakimi zasadami musisz się kierować, tworząc prezent za zapis,
  • z jakich narzędzi możesz skorzystać, tworząc swój prezent za zapis,
  • jak to zrobić, by Twój newsletter zarabiał dla Ciebie od pierwszych zapisów.

Nie musisz mieć społeczności, żeby zacząć. Możesz zarabiać w trakcie jej budowania.

Na tym szkoleniu dowiesz się jak zautomatyzować swój biznes w MailerLite. Dowiesz się na nim:

  • co to są automatyzacje w MailerLite i jak z nich korzystać,
  • jak uniknąć najpopularniejszych błędów przy tworzeniu automatyzacji,
  • jak stworzyć swoją pierwszą sekwencję powitalną.

Prezenty!

Wszystkie zapisane osoby dostaną prezentacje multimedialne, na podstawie których te szkolenia będą prowadzone.

Jednak warto być na żywo – bo tylko na żywo otrzymasz dostęp do checklist i kart pracy, które pomogą Ci przejść przez proces krok po kroku.

Jeśli chcesz mieć newsletter, ale umknęła Ci jego rola w Twoim biznesie online – nie przegap okazji i zapisz się już teraz.

zapisz się, żeby wziąć udział w dwóch darmowych szkoleniach

zapisz się już teraz!

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”5627560:d1q9o1″>