Jak stworzyć newsletter

i zacząć na nim zarabiać?

Chcesz mieć własny newsletter, ale kompletnie nie wiesz, jak go stworzyć? A może masz już swój newsletter i  nie wiesz jak go prowadzić? Jeśli zewsząd słyszysz, że newsletter mieć trzeba ale umyka Ci informacja dlaczego – koniecznie czytaj dalej.

Możesz też od razu zapisać się na listę, żeby otrzymać dostęp do dodatkowych materiałów, dzięki którym zmienisz myślenie o newsletterze i dowiesz się co zrobić, żeby zacząć na nim zarabiać

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”5490320:o2r8n0″>

Każda osoba, która zaczyna przygodę z własnym biznesem online, prędzej czy później natknie się na informację, że newsletter to konieczność. I tak właśnie jest – to kanał dostępu do Twojej społeczności, który nie jest zależny od innych. Baza mailingowa jest Twoja. Nikt Cię od niej nie odetnie. W przeciwieństwie do mediów społecznościowych, które raz działają, raz nie; obcinają zasięgi; w każdej chwili możesz skończyć z zablokowanym lub usuniętym kontem – przez co od razu tracisz kontakt ze swoją społecznością.

Inaczej jest z systemami newsletterowymi – nawet jeśli Twoje konto zostanie zablokowane, nikt nie może Cię odciąć od Twojej bazy mailingowej. Twoje kontakty zostają. Zawsze będziesz mógł_ogła do swoich odbiorców_czyń napisać.

Niestety – często jest tak, że nasza wiedza o tym, że newsletter trzeba mieć, kończy się właśnie na tej informacji. Tworzymy konta w systemie mailingowym. Prezenty za zapis. Formularze zapisu. Proste automatyzacje.

Na tym wiedza często się kończy.

Jesteśmy tu, by pomóc Ci przejść przez całą ścieżkę – od wpisania swojego newslettera w strategię biznesową, przez stworzenie zapisów na swój newsletter i prowadzenie go, aż po zarobienie na nim swoich pierwszych pieniędzy.

Możesz już teraz zapisać się na listę osób zainteresowanych kursem „MailerLite w służbie biznesu” (nawet jeśli nie korzystasz/nie chcesz korzystać akurat z tego systemu – i tak znajdziesz tu wiele przydatnych treści)!

Zobacz poniżej co otrzymasz w zamian:

Zapisując się na listę osób zainteresowanych kursem otrzymasz:

Zapisując się, masz gwarancję, że wszystkie nasze materiały wylądują na Twojej skrzynce mailowej, dzięki czemu nie przegapisz żadnego. Z tych materiałów dowiesz się m.in.:

  • jak zacząć zarabiać na newsletterze, jeśli nie masz jeszcze społeczności,
  • jak wpisać newsletter w swoje plany biznesowe i sprzedażowe,
  • jak ogarnąć kwestie techniczne, które blokują Cię przed stworzeniem własnego newslettera.

Webinar ten jest planowany na koniec marca, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu. Jednak zapis na listę osób zainteresowanych kursem jest równoznaczny z zapisem na webinar – nie będziesz musiał_a zapisywać się drugi raz, zrobimy to za Ciebie automatycznie.

Na webinarze dowiesz się:

  • jak stworzyć prezent za zapis i ruszyć z newsletterem,
  • jak sprawić, by osoby, które zapisują się na Twój newsletter, zaczęły od Ciebie kupować.

Kurs „MailerLite w służbie biznesu” to kompleksowy kurs, z którego dowiesz się:

  • jak zacząć przygodę z newsletterem postawionym w systemie MailerLite,
  • o czym pisać swój newsletter,
  • jak zarządzać bazą mailingową, żeby służyła Tobie i Twoim odbiorcom,
  • jak zacząć zarabiać na newsletterze.

I to wszystko nawet jeśli nie masz strony i sklepu internetowego!

Zapisując się na listę zainteresowanych kursem, jako pierwszy_a dowiesz się o starcie sprzedaży, a także otrzymasz dodatkową zniżkę.

Prezent!

Wszystkie zapisane osoby dostaną niepowtarzalną szansę, by zakupić przedpremierowo wideobooka „CASE STUDY: Automatyzacje w MailerLite” w wyjątkowo niskiej cenie.

Jeśli myślisz o tym, by zautomatyzować swój biznes przy pomocy newslettera, na pewno zainteresuje Cię ta oferta.

Jeśli chcesz mieć newsletter, ale umknęła Ci jego rola w Twoim biznesie online – nie przegap okazji i zapisz się już teraz.

zapisz się, żeby otrzymać dostęp do dodatkowych materiałów

zapisz się już teraz!

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”5490320:o2r8n0″>