mini-kurs:

Własna strona na wordpressie

Chcesz mieć biznes online, dzięki któremu będziesz niezależna_y i będziesz mógł_ogła zarabiać na swojej pasji, ale nie masz strony internetowej? Jesteś średni_a technicznie i zdecydowanie potrzebujesz pomocy przy tworzeniu własnej strony internetowej?

Pomożemy Ci! Dzięki nam w kilka dni zbudujesz fundament dla swojej strony na WordPressie. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez podstawy: od wyboru nazwy i zakupu domeny, przez wybranie hostingu, aż po instalację WordPressa.

Zapisz się na mini-kurs, a w kilka dni zaczniesz tworzyć własną stronę internetową 🙂

Jak będzie przebiegał mini-kurs?

Zaraz po zapisie dostaniesz dostęp do materiałów, dzięki którym zaczniesz swoją przygodę ze stawianiem stron na WordPressie. Materiały będą dostępne dla Ciebie przez 5 dni. W tym czasie spokojnie powinieneś_naś dać radę przerobić wszystkie materiały wideo oraz zastosować wskazówki w praktyce.

W mini-kursie „Stwórz własną stronę na WordPressie” znajdziesz trzy nagrania z wyzwania „Własna strona w 10 dni”, dzięki którym zaczniesz swoją przygodę z WordPressem.

Mam też dla Ciebie materiał bonusowy: dostęp do nagrania webinaru „Jak zacząć przygodę z Elementorem”, na którym zobaczysz czym różni się page builder od motywu i jak się z tych narzędzi korzysta.

Brzmi tajemniczo? Bez obaw! Wszystkie potrzebne wskazówki dostaniesz również na maila! W mailach zdradzę Ci jak wygląda proces tworzenia stron w WordPressie, co to jest motyw i page builder, który wybrać… W skrócie: masa wskazówek wprost na Twoją skrzynkę!

Wyzwanie „Własna strona w 10 dni”, na bazie którego powstało ten mini-kurs to nie tylko materiały wideo, ale również materiały PDF.

Dlaczego tych materiałów jest mniej? Bo w trakcie marcowego wyzwania przekonałam się, że 10 dni to za dużo wiedzy w tak krótkim czasie.

Ten mini-kurs ma być dla Ciebie próbką – przekonaj się czy chcesz stworzyć własną stronę samodzielnie.

Materiały PDF są dla osób, które są bardziej wzrokowcami niż słuchowcami. Zdradzam też w nich kilka wskazówek, których nie znajdziesz na wideo. Materiały PDF uzupełniają się z materiałami wideo, dlatego najlepiej korzystać z obu.

zapisz się już teraz!

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”4787663:s5v0e7″>

Co znajdziesz w mini-kursie?

W mini-kursie znajdziesz następujące materiały wideo oraz PDF:

Wideo 1 + PDF

Nazwa strony + domena

W tym materiale pokażę Ci jak wybrać nazwę dla swojej strony internetowej. Powiem też na co zwracać uwagę przy wyborze nazwy i domeny. Na końcu pokażę Ci jak taką domenę kupić.

wideo 2 + PDF

Hosting

W drugim wideo porozmawiamy sobie o hostingu. Dowiesz się co to jest hosting i do czego jest Ci potrzebny. Powiem Ci też na co zwrocić uwagę przy wyborze hostingu i jakie parametry są istotne dla Ciebie!

wideo 3 + PDF

instalacja wordpressa

W tym materiale zajmiemy się instalacją WordPressa – czyli zbudujemy fundament dla naszych stron internetowych.

Pokażę Ci krok po kroku jak przeprowadzić ręczną instalację WordPressa.

bonus!

Jak zacząć przygodę z Elementorem?

Elementor to wtyczka do WordPressa, dzięki której możesz zbudować stronę jak z klocków. W nagraniu z webinaru pokażę Ci jak zacząć pracę z Elementorem, a także czym różni się page builder od motywu.

 

Na Twojej skrzynce wylądują również maile, dzięki którym stworzenie strony na WordPressie stanie się dużo prostsze:

Dzień 1

Jak wygląda tworzenie stron na WordPressie?

Pierwszego dnia na Twoją skrzynkę poleci mail o tym jakie kroki musisz wykonać, żeby zbudować własną stronę na WordPressie.

Dzień 2

Czym jest page builder?

Drugiego dnia wyślę Ci maila o tym czym jest page builder (taki jak Elementor). Porozmawiamy też o tym jakie page buildery są dostępne na rynku i porównamy je ze sobą.

Dzień 3

Utrzymanie strony

Trzeciego dnia dostaniesz wiadomość o tym jak zaopiekować się gotową stroną na WordPressie. Zdradzę Ci też kilka sztuczek, dzięki którym utrzymanie strony na WordPressie nie będzie dla Ciebie specjalnie skomplikowane.

zapisz się już teraz!

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”4787663:s5v0e7″>

Kto Cię będzie uczył?

Wiemy, że nie chcesz tracić czasu na wyzwanie, które niewiele Ci da. Dlatego poniżej krótka notka o tym kim jesteśmy i jakie mamy doświadczenie.

Paulina Maj

specjalistka od stron internetowych

Paulina złapała pierwszego bakcyla przy tworzeniu stron internetowych jeszcze w technikum. To właśnie tam po raz pierwszy zetknęła się z WordPressem (i stworzyła bloga o twórczości Terry’ego Pratchetta :D).

Stworzyła też w tamtym czasie kilka stron interetowych na zlecenie, głównie pisząc je w html-u i php.

Gdy w 2015 roku rzuciła studia, postanowiła założyć bloga. Zaczęła od blogspota (i to nie był jej pierwszy blog! Wcześniej pisała na Onecie, kto pamięta te czasy?), jednak szybko przeniosła się na WordPressa.

Gdy w 2018 zaczynała pracę jako WA – zrobiła z tworzenia stron internetowych swoją supermoc. Dzisiaj jest znana jako specjalistka od rozwiązywania problemów technicznych na stronach, a jej projekty są uważane za piękne, proste i przejrzyste 😉

zapisz się już teraz!

data-account=”1282360:m7x3v4n5s2″ data-form=”4787663:s5v0e7″>