Opowieści o biznesie 04: Praca WA – jak naprawdę wygląda?

Opowieści o biznesie 04: Praca WA - jak naprawdę wygląda?
Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie 04: Praca WA - jak naprawdę wygląda?
Loading
/

W marcu 2021 r. wypuściłam ankietę, która miała na celu zbadać rynek Wirtualnych Asystentek_ów w Polsce. Gdy wraz z Anią Kawecką zobaczyłyśmy odpowiedzi na pytania otwarte – uznałyśmy, że warto by było zrobić z tego podcast.

W końcu udało się! Po trzech miesiącach miałyśmy 50 odpowiedzi na ankietę (co – biorąc pod uwagę wielkość rynku WA w Polsce – jest dość dobrą próbą). Ten podcast jest słodko-gorzki. Gdy zobaczyłyśmy z Anią odpowiedzi na niektóre pytania, zrobiło nam się koszmarnie smutno. Ja osobiście prawie się popłakałam.
Jednak liczymy, że mówiąc głośno o patologiach w branży – uda nam się krok po kroku zmienić podejście Wirtualnych Asystentów_ek w Polsce. I może wtedy ta usługa zacznie spełniać swoją rolę.
Gdzie możecie znaleźć Anię Kawecką, współprowadzącą podcastu?
Podcast jest sponsorowany przez agencję marketingowo-asystencką VA-VOM. Sponsoring polegał na nieodpłatnym montażu tego odcinka. Jeśli montaż Wam się podobał – możecie zgłaszać się do agencji Ani 🙂

Dołącz do grupy

Czujesz się zagubiony_a w świecie biznesu online? Szukasz miejsca, w którym w końcu dowiesz się co masz robić i w jakiej kolejności? Czujesz, że otacza Cię chaos, a chcesz, żeby Twoje działania miały ręce i nogi?

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: „Porządkujemy biznesy online”. Znajdziesz tam uporządkowane informacje na temat budowania biznesu online, a także społeczność chętną pomóc osobom takim jak Ty! Znajdziesz tam ludzi takich jak Ty – przeżywających podobne rozterki i muszących radzić sobie z podobnymi problemami.

To jak, dołączysz do nas?