Opowieści o biznesie 01: Podsumowanie 2020 roku

Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie 01: Podsumowanie 2020 roku
Loading
/

Już drugi raz podsumowuję rok i robię porządne plany na następny, więc można powiedzieć, że mam już jakieś doświadczenie 😉

2020 rok był bardzo ciężki. Większość planów, które miałam, nie została zrealizowana. Mimo to nie uważam, żeby ten rok był tragiczny. Wręcz przeciwnie – bardzo dużo udało mi się osiągnąć.

Jakie plany nie zostały zrealizowane i dlaczego? Co zmieniłam w planach na 2021 rok, żeby tym razem zrealizować wszystkie cele? O tym (i jeszcze więcej) w dzisiejszym odcinku podcastu!

Linki:

Dołącz do grupy

Czujesz się zagubiony_a w świecie biznesu online? Szukasz miejsca, w którym w końcu dowiesz się co masz robić i w jakiej kolejności? Czujesz, że otacza Cię chaos, a chcesz, żeby Twoje działania miały ręce i nogi?

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: „Porządkujemy biznesy online”. Znajdziesz tam uporządkowane informacje na temat budowania biznesu online, a także społeczność chętną pomóc osobom takim jak Ty! Znajdziesz tam ludzi takich jak Ty – przeżywających podobne rozterki i muszących radzić sobie z podobnymi problemami.

To jak, dołączysz do nas?