fbpx
Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie 03: Jak łączyć freelance z etatem?
/

W dzisiejszym odcinku podcastu moim gościem jest Marek Opaska. Marek przed ponad dwa lata łączył pracę na etacie z pracą freelancera ORAZ! opieką nad dziećmi. Jak to usłyszałam, to byłam pełna podziwu, dlatego zaprosiłam go do podcastu i wypytałam o kilka rzeczy.

W tym odcinku nie tylko dowiesz się jak łączyć freelance z etatem. Pogadaliśmy również o kulisach pracy WA, o początkach biznesu, a także o dalszych kierunkach rozwoju. To była bardzo ciekawa rozmowa i myślę, że dla Ciebie również będzie interesująca.

Między nagraniem podcastu a jego publikacją upłynęły trzy miesiące, więc szczegóły oferty Marka uległy zmianie. Dalej współpracuje z tymi samymi dwoma asystentkami, ale nie zajmuje się już project managmentem, a jego stawki wzrosły do min. 99 zł netto/rbh.

Miejsca w sieci, gdzie możesz Marka znaleźć:

Dołącz do grupy

Czujesz się zagubiony_a w świecie biznesu online? Szukasz miejsca, w którym w końcu dowiesz się co masz robić i w jakiej kolejności? Czujesz, że otacza Cię chaos, a chcesz, żeby Twoje działania miały ręce i nogi?

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: „Porządkujemy biznesy online”. Znajdziesz tam uporządkowane informacje na temat budowania biznesu online, a także społeczność chętną pomóc osobom takim jak Ty! Znajdziesz tam ludzi takich jak Ty – przeżywających podobne rozterki i muszących radzić sobie z podobnymi problemami.

To jak, dołączysz do nas?