Opowieści o biznesie 03: Jak łączyć freelance z etatem?

Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie
Opowieści o biznesie 03: Jak łączyć freelance z etatem?
Loading
/

W dzisiejszym odcinku podcastu moim gościem jest Marek Opaska. Marek przed ponad dwa lata łączył pracę na etacie z pracą freelancera ORAZ! opieką nad dziećmi. Jak to usłyszałam, to byłam pełna podziwu, dlatego zaprosiłam go do podcastu i wypytałam o kilka rzeczy.

W tym odcinku nie tylko dowiesz się jak łączyć freelance z etatem. Pogadaliśmy również o kulisach pracy WA, o początkach biznesu, a także o dalszych kierunkach rozwoju. To była bardzo ciekawa rozmowa i myślę, że dla Ciebie również będzie interesująca.

Między nagraniem podcastu a jego publikacją upłynęły trzy miesiące, więc szczegóły oferty Marka uległy zmianie. Dalej współpracuje z tymi samymi dwoma asystentkami, ale nie zajmuje się już project managmentem, a jego stawki wzrosły do min. 99 zł netto/rbh.

Miejsca w sieci, gdzie możesz Marka znaleźć:

Dołącz do grupy

Czujesz się zagubiony_a w świecie biznesu online? Szukasz miejsca, w którym w końcu dowiesz się co masz robić i w jakiej kolejności? Czujesz, że otacza Cię chaos, a chcesz, żeby Twoje działania miały ręce i nogi?

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: „Porządkujemy biznesy online”. Znajdziesz tam uporządkowane informacje na temat budowania biznesu online, a także społeczność chętną pomóc osobom takim jak Ty! Znajdziesz tam ludzi takich jak Ty – przeżywających podobne rozterki i muszących radzić sobie z podobnymi problemami.

To jak, dołączysz do nas?

About Anthony

Business CoacH

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet, cons
[/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]