twórz piękne strony

na WordPressie

Marzysz o pięknej stronie, ale nie stać Cię na profesjonalistę? Chcesz zbudować swoją stronę samodzielnie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Zaczęłaś już tworzyć swoją stronę, ale utknęłaś przez problemy techniczne?

co znajdziesz w materiałach?

Z tego filmu dowiesz się jak zainstalować wtyczkę Elementor, dzięki której zaczniesz tworzyć piękne strony! Nauczysz się też ją konfigurować, by zaoszczędzić czas przy tworzeniu pojedynczych stron.

Z tego filmu dowiesz się czym różni się strona lądowania od zwykłej strony. Nauczysz się wyłączać manu i stopkę dla stron lądowania, a także edytować tła i fonty dla całych stron.

Z tego filmu dowiesz się, jak stworzyć zajawkę wpisów blogowych na dowolnej podstronie swojego bloga, a także jak wyświetlić wpisy tylko z danej kategorii i jak zmienić ustawienia wyglądu.

zobacz co mówią o mnie

osoby, które szkoliłam

ludzie, z którymi pracuję

dlaczego Elementor?

Cześć, jestem Paulina Maj

Na co dzień pomagam przedsiębiorcom ogarniać ich biznesy on-line od strony technicznej. Układam newslettery, obsługuję strony internetowe, tworzę strony lądowania i robię wszystko to, na co kreatywne dusze nie mają czasu ani ochoty 🙂

Szkolę też ludzi z obsługi narzędzi, z których korzystają na co dzień, ale nie potrafią w pełni wykorzystać ich potencjału. Wszystko prostym językiem i w miłej atmosferze.

Chcę pomagać ludziom, którzy stoją w miejscu, bo zagadnienia techniczne rodzą u nich frustrację. Mogę pomóc również Tobie. Chcesz?

Polityka prywatności