kim jesteśmy?

Zaczynamy jako projekt dwuosobowy, z kilkoma pasjonatami, którzy uwierzyli w naszą wizję i zgodzili się umieścić u nas swoją ofertę. Poznajmy się lepiej!

paulina maj

Matka Założycielka

To ona jest tu mózgiem operacji. Zaczynała jako Wirtualna Asystentka. Bardzo szybko wyspecjalizowała się w kwestiach technicznych, ale to jej nie wystarczało. Dlatego zaczęła dzielić się swoją wiedzą – najpierw w wersji wideo, później również w formie kursów online i bloga.

Po którymś z kolei kryzysie, gdy miała ochotę rzucić swój biznes i pójść do pracy na etat – zrobiła test Gallupa. I doznała olśnienia.

Uznała, że cechy, przez które czuła brak spełnienia w swoim biznesie były jednocześnie tym, czego brakuje na rynku. Dlatego podjęła się trudnego zadania – wprowadzenia usług dopasowanych do klienta (Indywidualizacja na pierwszym miejscu!). Tak powstało Kliknięte.

Więcej o tym skąd pomysł na projekt i jak jest realizowany dowiesz się z serii nagrań #projektrebranding.

nasi eksperci

Nasi eksperci to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą – zarówno w formie darmowej, jak i poprzez produkty online. Jesteśmy niesamowicie wdzięczne, że zgodzili się z nami współpracować, dlatego chcemy ich wyróżnić na tej stronie.

  Karolina Kołodziejczyk

strategia marketingowa

Twórczyni Kobiecej Strony Biznesu, strateg marki i marketingowiec z 6 – letnim doświadczeniem. Pomaga kobietom budować marki, z których będą dumne – uczy, w jaki sposób samodzielnie promować i rozwijać swój biznes.

Wspiera w tworzeniu komunikacji marketingowej, projektowaniu stron internetowych oraz wykorzystywaniu narzędzi cyfrowych do bardziej skutecznego działania w sieci. Poprzez konsultacje i warsztaty, a także bezpłatne treści pokazuje, że nie trzeba robić doktoratu z marketingu – wystarczy chcieć.

Jej super mocą jest umiejętność rozkładania na czynniki pierwsze skomplikowanych technik i strategii – i wszystko staje się łatwiejsze. Dotychczas pracowała nad strategią marki z kilkudziesięcioma przedsiębiorczyniami z wielu branż, od dietetyczek i fotografek aż po prawniczki, autorki książek czy projektantki mody.

Strona internetowa
fanpage
Instagram
Grupa na FB

Kasia Krzywicka

prawo dla sklepów internetowych

Adwokat, certyfikowany inspektor ochrony danych przez Uniwersytet w Maastricht, absolwentka programu LL.M w Brukseli z dziedziny prawa konkurencji oraz ekonomii. Współautorka publikacji „Monitoring zgodny z RODO”, wyd. BECK, 2020.

Na co dzień edukuje przedsiębiorców z prawnych aspektów prowadzenia e-biznesu, sprzedaży produktów i usług wykorzystując przy tym konto na Instagramie oraz blog – www.krzywicka.pl. Prowadzi także autorski cykl – Biznes od Podszewki – spotkania na żywo z przedsiębiorcami oraz jest współzałożycielką Legal Room’u – platformy szkoleniowej dla nowoczesnych prawników.

Strona internetowa

fanpage

Instagram

anna kawecka

delegowanie

Anna Kawecka – doświadczona Wirtualna Asystentka, właścicielka Agencji Wirtualnych Asystentek VA-VOM oraz instruktorka początkujących Wirtualnych Asystentek. 

W niecały rok zbudowała Agencję Wirtualnych Asystentek oraz platformę edukacyjną dla początkujących Wirtualnych Asystentek – Wirtualna Akademia, które teraz z sukcesem nieustannie rozwija.

Jest autorką e-booka „Zostań Wirtualną Asystentką” oraz mini-kursu o tej samej nazwie. 
Prowadzi grupę na Facebooku dla Wirtualnych Asystentek – Wirtualna Asystentka po godzinach.

Od niedawna działa także jako Wirtualna Managerka i szkoli przedsiębiorców z trudnej sztuki delegowana zadań oraz rozwijania biznesu online.