dziękujemy za zapis na mini-kurs o tworzeniu stron internetowych!

Pierwszy mail z dostępem do materiałów poleciał właśnie na Twoją skrzynkę mailową. W razie gdybyś nie mógł_ogła go znaleźć – sprawdź proszę folder SPAM oraz OFERTY. Gdyby tam również go nie było – wyślij nam wiadomość na adres kontakt@klikniete.pl – postaramy się temu zaradzić.

Jednak nie wychodź jeszcze – mam dla Ciebie specjalny PREZENT, który pomoże Ci w tworzeniu własnej strony!

Uwaga, poniższą ofertę zobaczysz tylko raz!

Po upływie 15 minut skorzystanie z niej nie będzie już możliwe

Twoja oferta wygaśnie za:

Kto jeszcze chce mieć stronę, która przyciągnie jego_jej odbiorców?

Dowiedz się jak zaplanować wygląd strony tak, by działała ona na Twoją korzyść

Zdarza Ci się wejść na stronę internetową, na której kompletnie nie potrafisz się odnaleźć? Strona sama w sobie jest przepiękna, ale szukanie potrzebnych Ci informacji to koszmar? Co robisz w takiej sytuacji – zostajesz na niej czy wychodzisz zrezygnowany_a?

A teraz pomyśl, że ludzie wchodzący na Twoją stronę mogą mieć podobne odczucia…

Koszmar! Tyle się napracowałaś_eś nad swoją stroną, a nie spełnia ona swojego podstawowego zadania – nie przyciąga Twoich odbiorców.

 

Kiedy zaczęłam pracować jako Wirtualna Asystentka, sporo osób zgłaszało się do mnie z prośbą o stworzenie strony internetowej. Nigdzie sę nie ogłaszałam z takimi propozycjami, ale powody były dwa – byłam technicznie dobra, a moja strona była prosta, czytelna i przejrzysta.

Szybko odkryłam jak mało stron w Internecie jest tworzonych z myślą o wygodzie odbiorców_czyń. A przecież wygoda użytkowniczek_ów jest najważniejsza! Możesz mieć najpiękniejszą stronę na świecie, ale jeśli ludzie nie będą potrafili się na niej odnaleźć – szybko z niej wyjdą. Tak samo, jak Ty wyłączasz strony, na których ciężko znaleźć potrzebne Ci informacje (no, ewentualnie nie wyłączą jeśli jesteś potentatem_tką na rynku – ale wtedy będą sfrustrowani_ne i nie będą myśleć o Tobie najlepiej).

 

Najważniejszą rzeczą przy stawianiu własnej strony jest takie zaprojektowanie wyglądu, żeby Twoi odbiorcy_czynie czuli się na niej jak goście_cinie w Twoim domu.

Takie też podejście promuję w swoich materiałach o projektowaniu koncepcji wyglądu – wyobraź sobie, że Twoja strona internetowa to Twój dom. Chcesz, żeby wizualnie był piękny i estetyczny. Jednak co Ci przyjdzie z najpiękniejszych mebli na świecie, jeśli kanapa jest niewygodna? Szafka na buty stoi 15 metrów od wejścia, wciśnięta gdzieś w kąt między łazienką a salonem?

Co z tego, że możesz przyjmować gości_nie w eksluzywnych wnętrzach, jeśli nie będą potrafili_ły znaleźć toalety? Lub – o zgrozo! – z niej skorzystać?

 

Oczywiście – możesz zaprojektować wygląd strony samodzielnie. Wiem jednak, że nie każdy_a ma czas i ochotę, by zapuszczać się samodzielnie w meandry Internetu w poszukiwaniu informacji jak zaprojektować dobrą stronę. Już nie mówiąc o tym jak zastosować te materiały do swoich potrzeb! Mam więc dla Ciebie gotowy materiał, dzięki któremu poznasz najważniejsze zasady projektowania koncepcji własnej strony.

 

Oto co otrzymasz:

 • powiem Ci co to UX i dlaczego jest ważny,
 • dowiesz się co to jest główna funkcja strony i jak wybrać własną,
 • poznasz podstawowe zasady tworzenia wyglądu własnej strony internetowej,
 • podpowiem Ci jak wybrać czcionki i kolory na swoją stronę internetową,
 • zobaczysz na prawdziwej stronie co jest istotne z punktu widzenia projektowania wyglądu poszczególnych podstron: strony głównej, strony „O mnie”, strony kontaktowej oraz stron bloga.

Zastosowanie rad z tych materiałów sprawi, że:

 • osoby wchodzące na Twoją stronę internetową będą się na niej czuły jak u siebie w domu,
 • użytkownicy_czki Twojej strony będą wykonywali_ły na niej dokładnie taką akcję, na jakiej Ci zależy – czy to czytanie bloga, zapis na newsletter czy korzystanie z Twoich usług,
 • Twoja strona będzie spełniała swoje zadanie: będzie służyła Twojemu biznesowi, zamiast działać na jego niekorzyść,
 • Ty zaprojektujesz swoją stronę szybko i przyjemnie, bez zastanawiania się co dalej – wszystkie elementy podam Ci na tacy.

 

Uzyskaj dostęp do materiałów, dzięki którym zaprojektujesz koncepcję wyglądu

W pakiecie znajdziesz:

 • nagranie webinaru „Jak zaprojektować wygląd strony internetowej?”,
 • mini-ebook „Koncepcja wyglądu”,
 • dodatkowe materiały do druku, dzięki którym zaprojektujesz wygląd swojej strony.

Normalna cena to 97 zł, zamawiając materiały teraz zapłacisz jedynie 49 zł (rabat prawie 50%!)

Jeśli marzysz o stronie, która przyciągnie Twoich odbiorców, to jest to produkt dla Ciebie!

Pamiętaj, masz tylko: