biznes online od środka

czyli czego naprawdę potrzebujesz, żeby działać w sieci?

Od dawna marzysz o własnym biznesie online, ale kompletnie nie wiesz od czego zacząć? A może działasz w sieci już od jakiegoś czasu, ale techniczne zagadnienia rozkładają Cię na łopatki?

Zapisz się na listę zainteresowanych ebookiem „Biznes online od środka, czyli czego naprawdę potrzebujesz, aby działać w sieci?”.

W prezencie otrzymasz darmowy dostęp do pierwszego rozdziału – dzięki któremu dowiesz się jak wybrać dobry system do swojego newslettera.

Pamiętaj, że każda zła decyzja niesie za sobą konsekwencje finansowe. Ja straciłam ostatnio 700 zł tylko dlatego, że na starcie wybrałam złą platformę kursową.

Nie popełniaj moich błędów. Pobierz pierwszy rozdział ebooka i sprawdź który system do newslettera będzie dla Ciebie odpowiedni!

Cześć, jestem Paulina Maj

Na co dzień pomagam kobietom spać spokojnie z myślą, że wszystko w ich biznesach działa jak należy. Ogarniam newslettery, tworzę strony lądowania, uruchamiam podcasty i wiele więcej.

Szkolę też ludzi z obsługi narzędzi, z których korzystają na co dzień, ale nie potrafią w pełni wykorzystać ich potencjału. Wszystko prostym językiem i w miłej atmosferze.

Chcę pomagać ludziom, którzy stoją w miejscu, bo zagadnienia techniczne rodzą u nich frustrację. Mogę przynieść spokój również Tobie. Chcesz?

ludzie, którym pomogłam

Polityka prywatności